Kvíz na podporu OZ Odyseus

Vytlačiť

Od septembra 2011 organizujú naši spolupracovníci Katka Gabriš a Matúš Németh vedomostný kvíz, ktorého výťažok je určený na podporu OZ Odyseus.

Kvíz sa koná raz do mesiaca v bratislavskej kaviarni Scherz a zúčastňujú sa ho 4-členné tímy, ktoré si chcú zmerať sily v rôznych oblastiach vedomostí. Celý výťažok z kvízu (vstupné 5 eur na osobu, tombolové lístky za 1 euro) sa využíva na financovanie nášho programu Chráň sa sám.

 

Ako to vyzerá na kvízoch pre podporu OZ Odyseus?

Svôj 4-členný tím môžete prihlásiť na tejto adrese ( Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. ), s tým, že sme sa rozhodli zmeniť jednu vec pri registrácii tímov. Nebudeme už registrovať prvých 16 prihlásených tímov tak ako kedysi, ale vylosujeme 16 tímov spomedzi všetkých tímov, ktoré sa prihlásia do 24 hodin po uverejnení tejto správy, čiže do stredy 12:00. Chceme byť spravodliví a dať šancu aj tým, ktorí nie sú celý deň pri počítači / na smartfone :)

Ako vždy, kvíz sa koná v Kafe Scherz na Partizanskej 2, zaciatok je o 19:00, vstupne je 5 eur na osobu. Celý výťažok z kvízu je určený na aktivity OZ Odyseus.

Pokiaľ chcete prihlásiť svoj 4-členný tím prihláste sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

V prvej polovici roku 2018 sme vďaka kvízu vyzbierali 1 566 Eur. Prečítajte si, ako sme využili príspevky z kvízu.

Podporili ste nás aj v 2. polovici roku 2017. Prečítajte si, ako sme financie využili.

Ďakujeme vám za podporu aj v prvej polovici roku 2017. Tu si môžete prečítať, ako sme využili príspevky z kvízu.

Prečítajte si, ako sme využili príspevky z Vedomostného kvízu v druhej polovica roka 2016. Ďakujeme za vašu podporu.

V prvej polovici roku 2016 sme vďaka Vedomostnému kvízu vyzbierali krásnu sumu 1465 €. Ďakujeme! Prečítajte si, ako sme využili finančné prostriedky.

V druhej polovici roku 2015 nám Vedomostný kvíz pomohol úžasnou sumou 1497,07€. Ďakujeme, takto sme využili vyzbierané financie.

V prvej polovici roku 2015 sme vyzbierali úžasnú sumu 1135 €. Prečítajte si, ako sme peniaze využili a prečo sa naša práca naozaj oplatí!

V druhej polovici roku 2014 sa vybierala skvelá suma - 1157,25 €. Takto sme využili vyzbierané peniaze.

V prvej polovici roku 2014 sa vybierala skvelá suma - 1551 €. Takto sme využili vyzbierané peniaze.

V druhej polovici roku 2013 sme vyzbierali... to vám neprezdradíme :) Sumu zistíte TU, spolu s informáciou, ako sme peniaze využili.

V prvej polovici roku 2013 sme vyzbierali úžasnú sumu 1598€. Takto sme využili vyzbierané peniaze.

V druhej polovici roku 2012 sa vyzbieralo úžasných 1 132 €! Ďakujeme! To, ako sme využili peniaze si môžete pozrieť TU.

Kontakt na organizátorov:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Článok o kvízovom večeri v novinách SME.

Ďakujeme! Každá pomoc nás posúva vpred a pomáha nám udržiavať a zlepšovať služby pre tých, ktorí to potrebujú. 

Thursday the 20th. Copyright © 2012 OZ Odyseus